نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه http://www.mirzaei.me نظام مهندسی کرمانشاه 💠نشست هم اندیشی اعضاء هیات مدیره با معاونت هماهنگی امور عمرانی > نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه
 |   |  جمعه 31 خرداد 1398 03:54:09
امروز 1200 نفر
دیروز 870 نفر
ماه جاری 33639 نفر
کل 1051177 نفر
 

 

 

 

💠نشست هم اندیشی اعضاء هیات مدیره، نماینده بازرسین و شورای انتظامی سازمان، مهندس سالاری معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری، دکتر کهریزی مدیر کل دفتر فنی استانداری، دکتر فخری مدیر کل دفتر امور شهری و روستایی استانداری، مهندس خسروانی مدیر کل دفتر روستایی استانداری و مهندس بالائی مدیر کل میراث فرهنگی و سرپرست مدیریت بحران استانداری در محل سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری برگزار گردید.

🔸 دکتر شرفی ریاست سازمان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست با حضور موثر مدیران حوزه عمرانی، این دوره را دوره طلایی خواندند که تمامی ارکان و مدیران از بدنه پیشکسوت و دارای اشرافیت به امور سازمان هستند.

ایشان با اشاره به همفکری و همبستگی موجود در هیأت مدیره در جهت حل مشکلات و ایجاد فرصت های شغلی برای بدنه ۱۴۰۰۰ نفری، بیان کردند که با همکاری مدیران استانی و مدیریت یکپارچه و برنامه ریزی مدون می توان گام های موثری در این زمینه برداشت.

وی اصلی ترین دغدغه مهندسان سازمان را تخصیص مکانی در شأن جایگاه مهندسان به عنوان ساختمان سازمان نظام مهندسی دانستند.

واقعی شدن تعرفه خدمات مهندسی با توجه به تورم موجود، ایجاد اشتغال برای مهندسین بدون پروانه عضو سازمان، مشکلات مجریان ذیصلاح، استاندارد سازی مصالح، استفاده از فن آوری های نوین، برداشته شدن بار مسئولیت مدنی از روی دوش مهندسان، برقراری نظارت مضاعف و توجه به سیما و منظر شهری از جمله مسائل مطروحه دیگر توسط ریاست و هیات مدیره سازمان بود.

 

🔸مهندس سالاری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، با تشکر از خدمات اعضای سازمان در بازسازی مناطق زلزله زده به  عملکرد خوب سازمان در جهت بکار گیری اعضاء در این مناطق  و عدم نیاز به نیروهای غیر بومی اشاره نمود.

وی در ادامه برنامه  ساخت 3000 واحد مسکونی برای مستاجران در مناطق زلزله زده، طرح بازآفرینی شهری و ساخت مسکن امید را فرصت مناسبی برای ایجاد اشتغال اعضاء و استفاده از پتانسیل 14000 نفری مهندسی سازمان دانست.

ایشان پیشنهاداتی در خصوص ظرفیت های اشتغال را ارائه نمودند و حمایت همه جانبه مدیران استانداری را در پیگیری مسائل وتشکیل جلسات مثمر ثمر با دیگر مدیران استان در جهت تسهیل امور و حصول نتیجه، اعلام نمودند. همچنین خواستار جدیت و برخورد به موقع و موثر شورای انتظامی  با متخلفین واقعی شدند .

منتشر شده در بخش: اخبار عمومی
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه می باشد. طراحی و پیاده سازی : واحد آی تی سازمان
Content
پرتال نظام مهندسی