نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه http://www.hmirzaei.ir نظام مهندسی کرمانشاه مراحل و نحوه عضویت در سازمان نظام مهندسی استان کرمانشاه > نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه
 |   |  دوشنبه 15 خرداد 1402 17:48:55
 

1-    از سمت چپ سایت بر روی گزینه خدمات الکترونیکی کلیک کنید و گزینه درخواست عضویت را انتخاب نمایید.
2-    اطلاعات خواسته شده در فرم نمایش داده شده را تکمیل نمایید، تصویر مدرک تحصیلی و عکس متقاضی اجباری می باشد لطفا حتما آنرا ارسال نمایید. مدارک تحصیلی که خوانا نباشند یا در سایز A4 نباشند رسیدگی نخواهد شد، همچنین مدارک حتما اسکن شده باشند و از دوربین عکاسی جهت عکس گرفتن از مدارک استفاده نکنید.
3-    پس از کلیک بر روی ارسال درخواست کد پیگیری در قسمت پایین صفحه نمایش داده می شود لطفا کد را حتما یادداشت نمایید پس از استعلام مدرک تحصیلی از سوی سازمان نام کاربری و کلمه عبور موقت خود را می توانید با استفاده از این کد دریافت کنید.
4-  یک هفته بعد  از قسمت خدمات الکترونیکی گزینه پیگیری درخواست عضویت را انتخاب نمایید کد پیگیری را وارد نمایید در صورتی که پیغامی(درباره نقص مدارک و ...)  برای شما نمایش داده نشد 2 ماه بعد(مدت زمان لازم برای استعلام مدرک تحصیلی ) مجددا با کد پیگیری داده شده این قسمت را بررسی نمایید.
5-    در این مرحله نام کاربری و کلمه عبور به شما داده شده است ( در صورت عدم مشاهده پیغام نام کاربری و کلمه عبور هنوز استعلام مدرک شما وصول نشده)
6-    از منو دست چپ گزینه خدمات الکترونیکی پروفایل اعضا را انتخاب کنید و با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور داده شده وارد شوید.
7-    در صفحه پروفایل نسبت به بارگزاری عکس،تصویر شناسنامه و تصویر کارت ملی اقدام نمایید.
8-    از منو بالا گزینه پرداخت حق عضویت را کلیک کنید و نسبت به پرداخت حق عضویت اقدام نمایید.
9-    کد مرجع تراکنش پرداخت حق عضویت خود را حتما یادداشت نمایید
10-    پس از پرداخت حق عضویت به سازمان مراجعه کرده و اصل مدارک را به همراه دو قطعه عکس 3*2 تحویل سازمان دهید تا عضویت شما در سازمان دائمی گردد.
11-   دوباره وارد پروفایل خود شوید و از منو بالا گزینه پیگیری درخواست را انتخاب نمایید و کد پیگیری مرحله  اول خود را وارد نمایید.
12-    نام کاربری و کلمه عبور دائم شما در آن قسمت اطلاع رسانی شده و عضویت شما در سازمان و سایت دائمی شده است.

13-    از این به بعد می توایند با نام کاربری و کلمه عبور داده شده دائمی از قسمت پروفایل اعضا وارد سایت شوید.

14- در صورت مشاهده هرگونه مشکل از قسمت خدمات الکترونیکی گزینه ثبت مشکلات اعضا با سایت را انتخاب نمایید.


منتشر شده در بخش: عضویت
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه می باشد. طراحی و پیاده سازی : واحد آی تی سازمان
Content