نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه http://www.hmirzaei.ir نظام مهندسی کرمانشاه مصوبات هیأت رئیسه مورخ 95/3/6 > نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه
 |   |  شنبه 14 تير 1399 01:16:27
امروز 1200 نفر
دیروز 870 نفر
ماه جاری 33639 نفر
کل 1051177 نفر
 

1-با توجه به نامه شماره 16949 مورخه 95/2/30 مبنی بر ممنوعیت ذخیره ظرفیت اشتغال، انتقال ظرفیت اشتغال به سال بعد، طلب ظرفیت اشتغال از سال های قبل استهلاک ظرفیت اشتغال مقرر شد برابر قانون از ابتدای سال 95 کلیه فعالیت ها از ظرفیت و صلاحیت سال 95ثبت گردد و از طریق سایت به کلیه اعضاء اطلاع رسانی گردد.

2-با توجه به تأکید شورای مرکزی به فعالیت نظام مهندسی استان ها در زمینه انرژی، محیط زیست و استاندارد مقرر گردید در جلسه هیأت مدیره اعضای کمیسیون مشخص گردند.

3-با درخواست دفتر مهندسی ابتکار، با توجه به بنیه مالی ضعیف مالک و کم بودن سطح زیربنا با نظر مساعد اقدام شود.

4-مقرر شد با توجه به درخواست بازرسین محترم و تعدادی از اعضای هیأت مدیره تاریخ مجمع عملکرد 93 و بودجه 95 با یک هفته تأخیر برگزار گردد.

عملکرد 93    95/3/17 دوشنبه ----------------- بودجه 95    95/3/24 دوشنبه

5-با درخواست کرمعلی ملکی به علت متراژ کم ساختمان(66 مترمربع) مبنی بر عدم ثبت سهمیه و تعداد کار موافقت گردید، کارهای با ظرفیت متراژ کم جزء کار محسوب نگردد.

6-با توجه به حضور تعدادی از نمایندگان دفاتر طراحی مهندسی در جلسه هیأت رئیسه درخصوص پروژه هوانیروز مقرر گردید طی نامه ای به تعاونی مسکن هوانیروز اعلام گردد که روش مذاکره نماینده آن تعاونی با ناظرین واجد شرایط خارج از روال متعارف و قانونی می باشد و هر اقدامی در این خصوص مورد تأیید سازمان نبوده و ناظرین واجد صلاحیت و ظرفیت توسط سازمان معرفی خواهند شد. ضمناً مقرر شد لیست ناظرین واجد شرایط در سایت درج و پس از آن معرفی نامه توسط سازمان صادر شده و مراحل نهایی انجام خواهد شد.

7-با توجه به آنکه نقشه های ازبیلت که قبل از تاریخ 93/9/1 می باشند دارای تعرفه ای نبوده ولی مسئولیت آن ها به عهده مهندسین طراح می باشد. تعرفه ای در این خصوص توسط هیأت مدیره تعیین گردد.

8-با توجه به درخواست تیم فوتسال مقرر شد با توجه به بودجه 95 در هیأت مدیره تصمیم گیری شود.

 

 

منتشر شده در بخش: مصوبات هیئت مدیره
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه می باشد. طراحی و پیاده سازی : واحد آی تی سازمان
Content