نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه http://www.mirzaei.me نظام مهندسی کرمانشاه مصوبات هیأت مدیره مورخ95/7/17 > نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه
 |   |  پنجشنبه 08 اسفند 1398 08:42:49
امروز 1200 نفر
دیروز 870 نفر
ماه جاری 33639 نفر
کل 1051177 نفر
 


جلسه هیأت مدیره مورخ 95/7/17 ساعت 16 در محل سازمان برگزار گردید. در ابتدای جلسه آقای دکتر شرفی درخصوص کارگروه نرم افزار سوالاتی پرسیدند و پس از توضیحات آقای دکتر مسئول کارگروه نرم افزار ارجاع تأکید نمودند که تهیه نرم افزار و سیاست ارجاع کار باید به تصویب هیأت مدیره برسد و دسترسی به دیتابیس نرم افزار موجود درصورت نیاز باید با حضور بازرسان و حراست راه و شهرسازی صورت گیرد. در ادامه دکترحبیبی بیان نمودند در جلسات هیأت مدیره رأی گیری، در حضور متقاضی صورت نگیرد.

دستورکار:

1-کارگروه نرم افزار

2-برنامه های کمیسیون برنامه ریزی

3-چاپگر کارت عضویت

4-کارت تخفیف ایرانیان

5-کتاب معماری معاصر ایران

6-درخواست بازرس سازمان

7-درخواست اسناد ساختمان توسط مجمع ساختمان

8-بیمه مسئولیت

 

مصوبات:

1-مقرر شد مهندس محمدی درکارگروه نرم افزار با دکتر کارگر همکاری نمایند، هیأت مدیره در این خصوص به کارگروه اختیار کامل داد.

2-برنامه های کمیسیون برنامه ریزی به تصویب هیأت مدیره رسید.

3-مقرر گردید چاپگر کارت عضویت، جهت واحد متقاضی خریداری گردد.

4-مقرر شد کمیسیون رفاهی درخصوص کارت تخفیف ایرانیان اظهار نظر کند.

5-مقرر شد از کتاب ارسالی شورای مرکزی در خصوص معماری، بیست جلد خریداری و در مناسبت های پیش رو به اعضاء واگذار گردد، ضمناً از طریق سایت اطلاع رسانی گردد و به متقاضیان با 30درصد سهم سازمان خریداری گردد.

6-درخواست مهندس نائمی درخصوص تحویل اسناد و مدارک مربوط به مأموریت های ارکان در سال 95 و عملیات مالی از تاریخ 94/9/1 و روکش مربوط پروژه های با متراژ بالا مطرح گردید و مقرر شد مدارک مطابق با وظیفه بازرس و حفظ اسناد با رعایت امانت در اختیار ایشان قرار گیرد.

7-مقرر گردید اسناد مربوط به ساختمان با حضور بازرس یا بازرسان ساختمان در اختیار آنها قرار گیرد، ضمناً کلیه موارد با حفظ اسناد سازمان و رعایت امانت صورت گیرد.

8-اعتراض شرکت بیمه تعاون مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به اسناد ارائه شده و اطلاعات سایت بیمه مرکزی و سوابق بیمه ی تعاون مجدداً مورد قبول قرار نگرفت.

  غایبین:--------

 

منتشر شده در بخش: مصوبات هیئت مدیره
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه می باشد. طراحی و پیاده سازی : واحد آی تی سازمان
Content