نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه http://www.mirzaei.me نظام مهندسی کرمانشاه مصوبات هیئت مدیره مورخ 29_10_97 > نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه
 |   |  يکشنبه 30 تير 1398 06:52:05
امروز 1200 نفر
دیروز 870 نفر
ماه جاری 33639 نفر
کل 1051177 نفر
 

دوازدهمین جلسه هیات مدیره 29/10/97

 

دستور جلسه :

بحث :

تعداد حاضرین

نتیجه آرا

توضیحات :

1

پروژه بنیاد مهدویت

جناب آقای شکراله نسیمی به عنوان مجری پروژه بنیاد مهدویت اعلام آمادگی کردند و مصوب شد، با توجه به پروژه خیر خواهانه مذکور در ظرفیت ایشان محاسبه نگردد و به عنوان مجری پروژه مذکور معرفی گردد.

13

موافق

13

مخالف

2

گزارش بودجه ۹۸

گزارشی از بودجه سال 98 توسط اعضای هیات مدیره سازمان ارائه و پیشنهادات لازم مطرح و مقرر شد بعد از جلسه اخیر (این هفته) کارشناسان مالی در شورای مرکزی و گرفتن نظر استان های دیگر و استفاده از تجربیات آنها مجددا در جلسه آتی هیات مدیره مطرح و تصمیم گیری شود.

13

موافق

13

مخالف

3

مناقصه و فراخوان

گزارشی ازاقدامات انجام شده در زمینه مراحل مناقصه و فراخوان ها توسط امور محترم مالی ارائه گردید.

13

موافق

13

مخالف

4

خدمات بیمه تکمیلی

مقرر شد شرح خدمات بیمه تکمیلی در قالب دو طرح Aو B با هزینه مشخص تهیه و به شرکت ها جهت شرکت در مناقصه ارائه شود و مصوب شد که پس از هماهنگی و برگزاری مناقصه در صورتی که اعضاء مبلغ مربوط به یکسال را از پیش پرداخت نمودند قرارداد منعقد و در غیر اینصورت منتفی می گردد.

13

موافق

13

مخالف

5

جشن روز مهندس

آقای مهندس کولانی در مورد جشن روز مهندس و کارهایی که در این زمینه انجام شده توضیحاتی ارائه نمودند و مصوب شد که آقای محمدی از مجریان با سابقه صدا و سیما بعنوان طرف قرارداد سازمان کلیه کارهای جشن آن روز را به سرانجام برسانند و گزارشی از فعالیت و کارها در جلسه بعدی هیات مدیره ارائه نمایند.

13

موافق

13

 

مخالف

6

هزینه جشن روز مهندس

هزینه جهت برگزاری جشن روز مهندس با توجه به جزئیات آن تا سقف پنجاه میلیون تومان به تصویب هیات مدیره رسید.

13

موافق

13

 

مخالف

7

پیشرفت ساختمان جدید

آقای دکتر عقابی در خصوص روند پیشرفت ساختمان جدید نظام مهندسی(خیابان مصوری) توضیحاتی در خصوص مسائل سازه ای و مکانیکی ارائه نمودند که در همین زمینه آقایان مهندسین احد کلهری و رامین شیرزادی در حال تهیه وضع موجود و گزارش در این زمینه شدند. همچنین دکتر عقابی اسامی افراد طراح را در تمام رشته های اصلی سازمان جهت پیشبرد امور فنی ساختمان و طراحی جدید ساختمان ارائه نمودند.

13

موافق

13

 

مخالف

8

خرید اقلام مورد نیاز ساختمان جدید

آقای دکتر عقابی همچنین در مورد خرید بعضی از اقلام مانند آسانسور، وسایل گرمایشی و سرمایشی و تجهیزات لازم را ارائه نمودند. (مربوط به ساختمان جدید نظام مهندسی)

13

 

 

 

9

جلسه با نمایندگان راه و شهرسازی

دکتر شرفی در خصوص جلسه هفته قبل هیات رئیسه با مسئولین اداره کل راه و شهرسازی توضیحاتی ارائه نمودند از جمله اینکه مقرر گردید ساز و کار مناسبی جهت دفاتر صورت گیرد که منفعت مهندسین سازمان از اولویت های آن باشد و در این زمینه پیشنهاد شد نظام نامه ای تهیه گردد که مورد تأیید هیات مدیره و اداره کل راه و شهرسازی قرار گیرد. ضمنا در خصوص مجریان ذیصلاح و مشکلات مطرح در جلسه توضیحاتی را ارائه نمودند. همچنین در مورد ساز و کار مناسب برای تشخیص مهندسینی که خارج از استان قرار دارند که در جلسه مطرح شده بود توضیحاتی ارائه نمودند.

13

 

 

 

10

کمک هزینه به پرسنل

مقرر گردید که 500 هزار تومان به عنوان کمک هزینه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به هر یک از کارمندان سازمان پرداخت گردد.

13

موافق

13

 

11

نرم افزار

آقای دکتر کارگر در مورد مشاور نرم افزار توضیحاتی ارائه نمودند و اینکه در هفته جاری چندین قسمت به صورت آزمایشی راه اندازی می شود.

13

 

 

 

12

مساجد مناطق زلزله زده

جناب آقای دکتر زرافشانی گزارشی از طراحی نقشه های مساجد ارائه نمودند.( مساجد مناطق زلزله زده)

13

 

 

 

13

جلسه هم اندیشی مدیران دفاتر

جناب آقای دکتر داریوشی گزارشی از جلسه هم اندیشی با مدیران دفاتر مهندسی را ارائه نمودند و در جلسه مصوب شد کمیسیون خدمات مهندسی و حرفه ای نظام نامه و شیوه نامه دفاتر مهندسی تهیه و تدوین و به هیات مدیره ارائه نمایند.

 

 

 

 

14

گزارش جلسه هم اندیشی کارشناسان ماده ۲۷

جناب دکتر عقابی گزارشی از جلسه هم اندیشی کارشناسان ماده ۲۷ ارائه نمودند و مقرر شد با توجه به پیشنهاد جلسه فوق مصوب شد جلسه‌ای با حضور نمایندگان هیات مدیره و کارشناسان ماده ۲۷ برگزار و در خصوص شیوه نامه دستمزد کارشناسان ماده۲۷ دستورالعملی را تهیه و تدوین و به هیات مدیره ارائه نمایند.

13

موافق

13

 

15

 

جلسه با ذکر صلوات ساعت 19 به پایان رسید.

13

 

 

 

منتشر شده در بخش: مصوبات هیئت مدیره
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه می باشد. طراحی و پیاده سازی : واحد آی تی سازمان
Content