نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه http://www.hmirzaei.ir نظام مهندسی کرمانشاه مصوبات هیات مدیره مورخ 28_10_98 > نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه
 |   |  پنجشنبه 10 مهر 1399 09:55:12
امروز 1200 نفر
دیروز 870 نفر
ماه جاری 33639 نفر
کل 1051177 نفر
 

 

موارد پیش از دستور : (صفحه یک از سه)

الف) نماینده بیمارستان امام رضا(ع) و خیرین ( به استناد معرفی نامه ۹۸۳۵۷۷۹ مورخ ۲۸/۱۰/۹۸ )جناب آقای مهندس علی کولیوند وآقای صادقی در خصوص احداث همراه سرای به همت خیر در محوطه مجتمع بیمارستان، در جلسه حضور و توضیحاتی در خصوص پروژه ارائه نمودند و درخواستی مبنی بر تخفیف خدمات مهندسی در پروژه فوق داشتند.

ب)آقای سپهری مشاور حقوقی سازمان با توجه به دعوت قبلی در جلسه حاضر و در خصوص مسائل حقوقی و شکایات مطرح شده توضیحاتی ارائه نمودند.

 

دستور جلسه :

بحث :

تعداد حاضرین

نتیجه آرا

توضیحات :

 

۱

پنج درصد خدمات مهندسی در خصوص نقشه های تفکیکی و تک خطی

مصوب گردید پنج درصد خدمات مهندسی در خصوص نقشه های تفکیکی و تک خطی نقشه برداری توسط واحد تفکیک نقشه محاسبه و از سوی مهندسین به حساب سازمان واریز شود.

10

موافق

10

تصویب شد.

 

مخالف

0

 

۲

همراه سرای بیمارستان امام رضا(ع)

در خصوص همراه سرای بیمارستان امام رضا(ع) مقررگردید به استناد نامه معاونت محترم وزیر ابلاغ شده به مدیر کل محترم راه و شهرسازی به شماره ۴۰۰/۵۷۸۶۵ مورخ ۲۰/۱۰/۹۴ عمل شود و استعلام های لازم از مراجع مربوطه اخذ شود .

۱۰

موافق

۱۰

تصویب شد

 

مخالف

۰

 

۳

کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان

مقرر گردید مبلغ بیست میلیون تومان جهت کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان به حساب سازمان نظام مهندسی استان مربوطه واریز شود.

۱۰

موافق

۱۰

تصویب شد

 

مخالف

-

 

۴

سرپرست کارگاه مسجد امام رضا(ع)

درخواست هیات امنا مسجد امام رضا(ع) در خصوص سرپرست کارگاه مطرح و مقرر گردید از سرپرست کارگاه واجد شرایط در حد صلاحیت و ظرفیت استفاده نمایند.

 

(صفحه دو از سه)

10

موافق

10

تصویب شد

 

مخالف

0

 

۵

برگزاری مجمع عمومی بودجه ۹۸

در خصوص برگزاری مجمع بودجه ۹۸ مقرگردید از ۲۰ اسفند ماه به بعد مجمع عمومی بودجه برگزار گردد. و این تاریخ با توجه به درج آگهی، شرایط مکانی و تشریفات قانونی می تواند از این تاریخ یک هفته جابجایی زمانی داشته باشد.

10

موافق

10

تصویب شد

 

مخالف

0

 

۶

افزایش متراژی ظرفیت مهندسین در شهرستانها

درخواست افزایش متراژی ظرفیت مهندسین در شهرستانها مطرح و با افزایش پنجاه درصد ظرفیت متراژ موافقت و مقرر گردید افزایش ظرفیت مهندسین در شهرستانها در اختیار کمیسیون شهرستانهای سازمان باشد.

۱۰

موافق

۹

تصویب شد

 

مخالف

۱

 

۷

مجتمع تجاری ستاره اورامان روانسر

درخواست شهرداری روانسر در خصوص مجتمع تجاری ستاره اورامان روانسرمطرح و مقرر گردید در خصوص نحوه برخورد با این پروژه از راه و شهرسازی استعلام لازم اخذ گردد.و اطلاعات بیشتری از پروژه کسب گردد.

۱۰

موافق

۷

تصویب شد

 

مخالف

۰

 

۸

ساختمانهای احداثی در شهرک مشاغل فنی سرپل ذهاب

در خواست دفتر نمایندگی شهرستان سرپل ذهاب در خصوص ساختمانهای احداثی در شهرک مشاغل فنی سرپل ذهاب که بدون طراحی و نظارت سازمان انجام شده ، مطرح و مقرر گردید با ارجاع به کارشناسان ماده ۲۷ انجام گیرد.

10

موافق

9

تصویب شد

 

مخالف

۱

 

9

افزایش تعداد کار مهندسین ثلاث باباجانی

درخواست دفتر نمایندگی شهرستان ثلاث باباجانی مطرح و با توجه جلسه برگزار شده در فرمانداری ثلاث باباجانی و مکاتبات با اداره کل راه و شهرسازی در خصوص افزایش تعداد کار مهندسین در شهرستان فوق، مقرر شد کارهای باقیمانده در دفتر نمایندگی به تعداد مساوی با در نظر گرفتن صلاحیت بین مهندسین طراح تقسیم و توزیع شود.

۱۰

موافق

10

تصویب شد

 

مخالف

0

 

10

در خواست اداره کل بهزیستی استان

درخواست اداره کل بهزیستی استان (نامه شماره24141/24/98/930 مورخ 26/9/1398)در خصوص احداث مسکن با مساحت پایین(زیر ۱۲۰ مترمربع) ویژه افراد تحت پوشش به تعداد ۲۵ مورد در شهرستانها (ثلاث باباجانی،دالاهو،کوزران ) مطرح ومقرر شد مانند دستورالعمل تخفیف کمیته امداد عمل شود. ضمنا اخذ معرفی نامه از سازمان بهزیستی برای متقاضیان الزامی است.

(صفحه سه از سه)

10

موافق

10

تصویب شد

 

مخالف

0

 

11

درخواست تعدادی از مهندسین ناظر سرپل ذهاب

درخواست تعدادی از مهندسین ناظر سرپل ذهاب در خصوص مدت زمان نظارت بر ساختمانهای سه سقف زلزله زده در سرپل ذهاب مطرح و مقرر شد برای آنها مدت ۱۸ ماه در نظر گرفته شود.

10

موافق

10

تصویب شد

 

مخالف

0

 

۱۲

خدمات مهندسی برای کارهای با متراژ کم در شهرستانها

با عنایت به عدم تمایل مهندسان جهت ارائه خدمات مهندسی برای کارهای با متراژ کم ، مقرر گردید به اداره کل راه و شهرسازی استان پیشنهاد گردد حداکثر تا پنج پروژه دیگر مشمول بخشنامه شماره120474/430 مورخ 15/10/1397 وزارت راه و شهرسازی گردد.

10

موافق

10

تصویب شد

 

مخالف

 

 

۱۳

درخواست آقای علی میر سعادت فر مالک ساختمان

درخواست آقای علی میر سعادت فر مالک ساختمان به شماره نقشه 337 مورخ 27/6/1396 مطرح و با توجه به احداث ساختمان قبل از اخذ مجوز های لازم مقرر گردید با اخذ معرفی نامه از شهرداری در خصوص اظهار نظر فنی از طریق کارشناسان ماده 27 در چهار رشته بررسی و اعلام نظر گردد.

۱۰

موافق

۱۰

تصویب شد

 

مخالف

۰

 

۱۴

پروژه آقای کیانوش یوسفیان

در خصوص پروژه آقای کیانوش یوسفیان به شماره پلاک ثبتی 1636/56 که خود ایشان از اعضای سازمان به شماره عضویت ۶۲۳۴ و پروانه پایه دو معماری هستند و سند ملک به نام ایشان می باشند مقرر شد ایشان مجاز باشند تنها برای یکبار مجری پروژه خودشان باشند.

9

موافق

9

تصویب شد

 

مخالف

0

 

منتشر شده در بخش: مصوبات هیئت مدیره
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه می باشد. طراحی و پیاده سازی : واحد آی تی سازمان
Content