نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه http://www.hmirzaei.ir نظام مهندسی کرمانشاه مصوبات گروه تخصصی عمران مورخ 93/11/2 > نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه
 |   |  سه شنبه 21 مرداد 1399 16:53:26
امروز 1200 نفر
دیروز 870 نفر
ماه جاری 33639 نفر
کل 1051177 نفر
 

 

جلسه کمیسیون تخصصی عمران در تاریخ 93/11/2 رأس ساعت 9.30 صبح در سازمان تشکیل شد و موارد زیر پس از بحث و تبادل نظر به تصویب رسید.

1-مقرر گردید که جهت بررسی و کنترل چک لیست سازه اعضای کمیسیون کنترل نقشه با ارائه پیشنهادات در جلسه بعدی شرکت نمایند.

2-نامه شورای مرکزی به شماره 17658/ش م در خصوص بافت های ناکارآمد شهری مطرح گردید و مقرر شد که کمیته فنی جهت کنترل کیفیت اجرای ساختمان ها در بافت فرسوده تشکیل گردد.

3-نامه پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله در خصوص برگزاری هفتمین کنفرانس بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله مطرح شد و مقرر گردید که جهت افرادی که در کنفرانس شرکت می کنند تسهیلاتی در نظر گرفته شود ( کمک هزینه ای در صورت تصویب هیأت مدیره تعلق بگیرد) لازم به ذکر است که اطلاع رسانی مناسب می بایست انجام گیرد.

4-نامه شرکت ثمین صنعت تیراژه جهت استفاده از تکنولوژی های نوین در عرصه ساختمان و پیشرو بودن مطرح شد و مقرر گردید که جهت ارائه برنامه های شرکت از مدیرعامل محترم آن شرکت دعوت به عمل آید.

5-نامه ریاست محترم سازمان در خصوص آیین نامه کمیسیون تخصصی فن آوری های نوین در جلسه مطرح شد و پیشنهاد گردید که یک عضو از کمیسیون عمران در کمیسیون مذکور شرکت نماید.

منتشر شده در بخش: گروه تخصصی عمران

Comments

There are currently no comments, be the first to post one.

Post Comment

Name (required)

Email (required)

Website

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه می باشد. طراحی و پیاده سازی : واحد آی تی سازمان
Content