نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه http://www.mirzaei.me نظام مهندسی کرمانشاه مصوبات گروه تخصصی عمران مورخ 93/11/16 > نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه
 |   |  دوشنبه 30 دي 1398 01:09:11
امروز 1200 نفر
دیروز 870 نفر
ماه جاری 33639 نفر
کل 1051177 نفر
 

 

جلسه کمیسیون تخصصی عمران در تاریخ 93/11/16 رأس ساعت 11 صبح در محل سازمان تشکیل شد و موارد زیر پس از بحث و تبادل نظر به تصویب رسید.

1-نامه شرکت اکسیر شرق در خصوص نانو تکنولوژی صنایع زایدکس هندوستان در خصوص افزایش خواص آسفالت مطرح  گردید مقرر شد شرکت های از این قبیل در هنگام برگزاری مجامع عمومی سازمان به برپایی نمایشگاه های جانبی جهت ارائه محصولات خود اقدام نمایند.

2-نامه شرکت ساختمانی آرش بتن کرمانشاه در جلسه مطرح گردید و پیشنهاد شد که در صورت تمایل شرکت مذکور مطابق بند 1 جهت شرکت در نمایشگاه جنبی اقدام نماید.

3-در راستای بند 1و2 همچنین از انجمن صنفی تولیدکنندگان بتن سبک اتوکلاو شده طی نامه 93-153 مورخ 93/9/11 نیز جهت شرکت در نمایشگاه های جنبی مجامع عمومی سازمان که متعاقباً اطلاع رسانی خواهد گردید، شرکت نمایند.

4-به منظور ارتقای کیفی ساخت و ساز در استان و همچنین به عنوان استان پیشرو پیشنهاد می شود در کارگاه های ساختمانی دارای مجوز از سازمان نظام مهندسی از ناظر مقیم استفاده شود. از این رو علاوه بر افزایش کیفیت ساخت، از بروز خیلی از حوادث نیز می تواند جلوگیری نماید.

5-پیشنهاد می شود در انتهای هر فصل با دعوت از شرکت های فعال در زمینه تولیدات ساختمانی در استان و سایر استان ها به منظور برپایی  نمایشگاه های تخصصی اقدام گردد.

منتشر شده در بخش: گروه تخصصی عمران

Comments

There are currently no comments, be the first to post one.

Post Comment

Name (required)

Email (required)

Website

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه می باشد. طراحی و پیاده سازی : واحد آی تی سازمان
Content