نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه http://www.mirzaei.me نظام مهندسی کرمانشاه مصوبات گروه تخصصی عمران مورخ 94/3/21 > نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه
 |   |  دوشنبه 30 دي 1398 01:45:00
امروز 1200 نفر
دیروز 870 نفر
ماه جاری 33639 نفر
کل 1051177 نفر
 

جلسه کمیسیون تخصصی عمران در تاریخ 93/3/21 رأس ساعت 10 صبح در محل سازمان نظام مهندسی تشکیل شد و موارد زیر پس از بحث و تبادل نظر به تصویب رسید.

1-نامه انجمن کارفرمایی تولید کنندگان درب و پنجره دو جداره upvc  در جلسه کمیسیون عمران مطرح گردید و مقرر گردید در این خصوص ضوابط مهندسی در جلسه ای مشترک ارائه گردد.

2-با توجه در پیش بودن جلسه هیأت عمومی در مردادماه مقرر گردید موارد پیشنهادی گروه تخصصی عمران استان به دبیرخانه ارائه گردد.

3-مقرر گردید که جهت بررسی فن آوری های نوین نظیر کوبیاکس و یوبوت و ... تولید کنندگان تمام مستندات محاسباتی خود را جهت بررسی ارائه دهند.

4-در خصوص کتاب گودبرداری و پایش در محیط های شهری جهت اطلاع رسانی در برد سازمان نصب گردد.

5-نامه شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر در جلسه کمیسیون مطرح گردید و مقرر گردید نامه ای به شرکت جهت بررسی و تصدیق منحنی تنش و کرنشی پیوست با توجه به ضریب کشسانی پایینی حدود 4000 mpa  ارسال گردد. همچنین تا وصول نامه و آزمایش اصلاحی استفاده از این نوع میلگرد مجاز نمی باشد. و پیشنهاد می گردد با توجه به ایراد فنی موجود، شایسته است در برد سازمان جهت اطلاع رسانی به مهندسین و ممانعت استفاده از آن به مراجع ذیصلاح اطلاع رسانی گردد.

6-با توجه به نامه مدیر کل محترم دفتر فنی استانداری به شماره 100536/41/71 مورخه 1393/12/16 و شرکت آلافوم در خصوص بکارگیری بلوک های پلی استایرن پیشنهاد می گردد طی نامه ای به اداره استاندارد آیتم های مورد نظر آن اداره در خصوص استاندارد آیتم های مورد نظر آن اداره در خصوص استاندارد بودن بلوک های سقفی به سازمان نظام مهندسی جهت ارائه به مهندسین ناظر و مجری اعلام نماید.

7-نامه شرکت ثمین صنعت تیراژه در خصوص تولید دیوار پیش ساخته مقرر گردید که تولیدکننده مستندات آزمایشگاهی و مجوز اداره استاندارد جهت بررسی به کمیسیون ارائه گردد.

8-پیرو نامه مدیر کل محترم دفتر فنی به شماره 9033/41/71 در خصوص بررسی پل فلزی قره سو مقرر گردید که آقای دکتر اخویسی بررسی های لازم انجام داده و پیشنهادات را در کمیسیون ارائه دهد.

 
منتشر شده در بخش: گروه تخصصی عمران

Comments

There are currently no comments, be the first to post one.

Post Comment

Name (required)

Email (required)

Website

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه می باشد. طراحی و پیاده سازی : واحد آی تی سازمان
Content