نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه http://www.mirzaei.me نظام مهندسی کرمانشاه مصوبات گروه تخصصی عمران مورخ 94/11/12 > نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه
 |   |  دوشنبه 30 دي 1398 00:41:34
امروز 1200 نفر
دیروز 870 نفر
ماه جاری 33639 نفر
کل 1051177 نفر
 

جلسه گروه تخصصی عمران در تاریخ 94/11/12 رأس ساعت 13 با دعوت قبلی از اعضای گروه تخصصی در محل سازمان نظام مهندسی تشکیل شد و موارد زیر پس از بحث و تبادل نظر به تصویب رسید:

1-بحث برگزاری دوره آموزشی ویژه ناظران :

مقرر گردید که از کارشناسان دفتر تحکیم مقررات ملی ساختمان جهت تدریس نکات آموزشی ویژه ناظران دعوت به عمل آید و مهندسین ناظر جهت آموزش مسئولیت های محوله در واحد آموزش ثبت نام کنند و فراخوان لازم در این خصوص انجام گیرد.

2-بحث کنترل نقشه های سازه

با توجه به تغییر برخی از مباحث مقررات ملی ساختمان نظیر ویرایش چهارم آیین نامه 2800، مبحث هشتم و ...و نیاز به استفاده از تجربه افراد متخصص جهت کنترل نقشه های سازه مقرر گردید که در جلسه بعدی هریک از اعضای کمیسیون افراد متخصص در این زمینه معرفی کنند.

3-بحث ارجاع کار نظارت

با توجه به نارضایتی و اعتراض بسیاری از مهندسین عمران نسبت به ارجاع کار مقرر گردید که در جلسه بعدی از مسئول ارجاع کار جهت ارائه گزارش دعوت به عمل آید.

4-مقرر گردید در جلسه بعدی روند گردش کار نقشه های چون ساخت (ازبیلت) بررسی گردد و گردش کار مناسب ارائه گردد.

5-با توجه به حضور برخی از اعضای کمیسیون معماری در خصوص استفاده از توانمندی مهندسین عمران در زمینه خدمات نقشه برداری بحث و تبادل نظر صورت گرفت و تصمیم گیری در این خصوص به جلسه آینده موکول گردید.

جلسه رأس ساعت 14:30  پایان رسید.

 
منتشر شده در بخش: گروه تخصصی عمران

Comments

There are currently no comments, be the first to post one.

Post Comment

Name (required)

Email (required)

Website

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه می باشد. طراحی و پیاده سازی : واحد آی تی سازمان
Content