نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه http://www.mirzaei.me نظام مهندسی کرمانشاه مصوبات گروه تخصصی "معماری" مورخ 94/8/6 > نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه
 |   |  پنجشنبه 08 اسفند 1398 08:07:38
امروز 1200 نفر
دیروز 870 نفر
ماه جاری 33639 نفر
کل 1051177 نفر
 

نود و ششمین جلسه هیأت رئیسه گروه تخصصی معماری در مورخه 94/8/6 با دعوت قبلی ساعت 16 در محل سازمان تشکیل و در خصوص موارد ذیل بحث و بررسی صورت پذیرفت.

1-مقرر گردید مطالعات صورت پذیرفته در خصوص نما و بدنه های شهری در اولین جلسه جمع بندی آماده ارائه به سایر اعضاء گردد.

2-پیش نویس اصلاحیه مبحث دوم ارسالی از سوی شورای مرکزی مطرح شد و مقرر گردید در جلسات آتی بحث و بررسی صورت پذیرد و نظرات به شورای مرکزی ارسال گردد.

3-عناوین برنامه های عملیاتی خط مشی مصوب هیأت عمومی 1394در جلسه مطرح شد و مقرر شد جهت اعتلای جایگاه مهندسی و حقوق بهره برداران از آن استفاده نمود و به سایر اعضاء نیز جهت بهره برداری مناسب انعکاس گردد.

4-مقرر گردید در خصوص بند یک پیش نویس پکیج ضوابط طراحی نما تا یک ماه آینده تهیه گردد و با اطلاع رسانی قبلی در مجمع عمومی معماری ارائه و نظرات اعضاء در آن مجمع اخذ گردد و پس از آن جمع بندی نهایی جهت اجراء به هیأت مدیره و ... ارسال گردد.

5-مقرر گردید مجمع عمومی در خصوص نما و بدنه های شهری در مورخه 94/9/4 تشکیل گردد و در این خصوص آقایان مهندس محمدیانی و داریوشی پیگیری های لازم را انجام دهند.

 

 
منتشر شده در بخش: گروه تخصصی معماری
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه می باشد. طراحی و پیاده سازی : واحد آی تی سازمان
Content