نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه http://www.hmirzaei.ir نظام مهندسی کرمانشاه صورتجلسه گروه تخصصی نقشه برداری مورخ 27/8/93 > نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه
 |   |  پنجشنبه 10 مهر 1399 11:49:22
امروز 1200 نفر
دیروز 870 نفر
ماه جاری 33639 نفر
کل 1051177 نفر
 
 

بسمه تعالی

مصوبات گروه تخصصی نقشه برداری مورخ 27/8/93 :

1-درخواست " پروژه  مسکن مهر صحنه " بررسی و مقرر شد کار به 10 نفر از مهندسین پایه یک که دارای سهمیه لازم هستند واگذار شود .

2- نامه شماره 747/4/101 مورخ 3/8/93 شهرداری کرمانشاه در خصوص معیارهای کنترل پارکینگ بررسی گردید و اعلام شد ملاک عمل نقشه برداران در این خصوص کنترل عملی و عینی پارک اتومبیل در فضایی حداقل 4*2 می باشد ، به گونه ای که امکان پارک هریک از وسایل نقلیه در محل مورد نظر بدون مزاحمت برای سایر واحدها میسر باشد .

3- در خصوص بند یک مصوبه 10/4/93 گروه تخصصی جهت تزریق سهمیه نظارت به آقای مهندس سلیم فر مشخص شد در عمل دو بار سهمیه 4000 مترمربعی به ایشان اضافه گردیده ، لذا مقرر شد در صورت داشتن سهمیه میزان 4000 واحد از ایشان کسر سهمیه گردد و در غیر اینصورت در تزریق سهمیه آتی به اندازه مقدار مذکور سهمیه کمتری به ایشان اضافه گردد .

4-نامه دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان در شهرستان هرسین قرائت شد و در خصوص رفع مشکل انجام کار تفکیکی در شهرستان مذکور در خارج از رویه نظام مهندسی ، مقرر شد با اداره کل ثبت مکاتبه و نامه مذکور پیوست گردد .

5- در خصوص درخواست یکی از مالکین مبنی بر کارشناسی مجدد مقرر شد یکی از اعضای گروه تخصصی ( آقای مهندس مظهری ) جهت کنترل و رفع اختلاف مالک و نقشه بردار از محل بازدید و اظهارنظر نمایند .

6- در خصوص نامه شماره 25755 مورخ 23/7/93 اداره کل راه و شهرسازی استان به منظور رفع مشکل تفکیک مجتمع 192 واحدی مشارکتی شرکت سرمایه گذاری مسکن ، با مذاکره با آقای مهندس بنی عامریان و تاکید ایشان مبنی بر درست بودن کار ، مقرر شد نماینده ای از اداره راه و شهرسازی به همراه ایشان از محل پروژه بازدید و تعدادی از واحدها را به صورت تصادفی بررسی مجدد نمایند .

7- در خصوص نامه سرکار خانم خندان مسئول امور تفکیکی در مورد پروژه مسکن مهر روانسر و عدم تحویل به موقع نقشه ها از سوی مهندس عزیزی مقرر شد در صورت عدم تحویل نقشه ها از این پس کتبا به ایشان تذکر داده شود و در ارجاعات بعدی نیز این امر لحاظ گردد
منتشر شده در بخش: گروه تخصصی نقشه برداری
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه می باشد. طراحی و پیاده سازی : واحد آی تی سازمان
Content