نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه http://www.hmirzaei.ir نظام مهندسی کرمانشاه مصوبات گروه تخصصی نقشه برداری مورخ 94/07/14 > نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه
 |   |  سه شنبه 08 مهر 1399 20:05:56
امروز 1200 نفر
دیروز 870 نفر
ماه جاری 33639 نفر
کل 1051177 نفر
 

مصوبات گروه تخصصی نقشه برداری مورخ 94/7/14

1-در خصوص دریافت هزینه تمامی خدمات نقشه برداری که در قسمت تفکیک نظام مهندسی ارائه می شود و معرفی نامه صادر می گردد مقرر شد کل هزینه توسط واحد تفکیک اخذ گردد و پس از کسر کسورات به مهندس نقشه بردار پرداخت گردد.

2-نماینده اداره کل ثبت استان به دعوت گروه تخصصی در جلسه حاضر شده به تفصیل در خصوص رفع مشکل پارکینگ واحدهای آپارتمانی بحث و تبادل نظر گردید. در این خصوص با اداره کل ثبت اسناد مکاتبات لازم جهت رفع مشکل بوجود آمده انجام شد.

3-نامه شماره 407مورخ94/5/21 شرکت تعاونی مسکن امید سرای ولیعصر سنقر مطرح شد و مقرر گردید با توجه به اینکه کار قبلا بدون هماهنگی نظام مهندسی و بدون رعایت نوبت و سهمیه توسط آقای مهندس ستاری انجام گردیده به جهت رفاه حال شرکت تعاونی مسکن و با توجه به دستور شفاهی ریاست محترم سازمان به خانم کشتمند مسئول محترم امور تفکیکی، کار به نامبرده ارجاع و به مقدار مساحت زیربنا از سهمیه ایشان کسر گردد. بدیهی است به منظور جلوگیری از تکرار موارد مشابه و مشکلات بعدی، به آقای مهندس ستاری به صورت مکتوب اعلام گردد که از انجام کار بدون هماهنگی با نمایندگی نظام مهندسی، خودداری نماید.

منتشر شده در بخش: گروه تخصصی نقشه برداری
عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه می باشد. طراحی و پیاده سازی : واحد آی تی سازمان
Content