نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه
نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه

پیام تبریک رییس سازمان به نمایندگی از هیات مدیره به مناسبت پنجم اسفندماه روز مهندس

پنجم اسفندماه، زاد روز دانشمند فاخر ایرانی، خواجه نصیرالدین طوسی، مناسبتی گرانبها برای بزرگداشت جایگاه مهندسی است. موعدی برای پاسداشت اندیشه مهندسانی که توسعه ‌ساز و تحول‌ آفرین بوده‌اند و با تکیه بر دانش و عمل خود جامعۀ امروز را بهتر از گذشته ساخته‌اند.
مهندسان تاریخ ایران سربلند به وجود اندیشمندان، مهندسان، دانشمندان و بزرگانی  است که پایه های تمدن این مملکت را بنا گذاشته و آثاری شگرف از خود به یادگار گذاشته اند که با سپری شدن سالها و قرن ها، همچنان استوار و پابرجا ایستاده اند. آنچه از آن نسل اندیشمند و فرهیخته به جامعه امروز متخصصان، اندیشمندان و مهندسان ایران در ردیف میراثی گرانبها بر جا مانده، اخلاق حرفه ای، روحیه خودباوری و تعهد است که در کنار توانمندی، خلاقیت و پشتکار مهندسان و متخصصان برای اعتلا و سربلندی میهن به کار گرفته می شود.
سالروز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس؛ تقارن ارزشمندی است که آن را به فال نیک گرفته و ضمن تبریک این روز بزرگ به نمایندگی از اعضای محترم هیات مدیره، برای تمامی مهندسان ایرانی، به خصوص همکاران و اعضای  ارجمند در خانواده ی بزرگ سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه به عنوان مجموعه‌‌ای پویا و متکی بر دانش مهندسی که از دانش‌ آموختگان رشته‌های مختلف مهندسی بهره برده و همواره کوشیده است تمامی ظرفیت‌های تخصصی در اختیار خود را برای توسعه و اعتلای صنعت ساختمان استان به کار گیرد توفیق روزافزون، صحت و تندرستی و بهروزی از خدواند منان مسئلت می‌نمایم.
 امید است با الهام ازفناوری های نوین وخلاقانه و همسو با رعایت مقررات ملی ساختمان و اخلاق حرفه ای، اندیشه و روش مهندسان ایرانی برای همگان همانند گذشته الگو قرار گیرد.

رییس و اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه/اسفندماه ۱۴۰۲

 


نویسنده : روابط عمومی

نظرات 0